Kontaktpersoner

goteborg_2015

Birgitta Ellsén
Tel: 031 – 81 30 60
birgitta@dentalservice.se
Jim Andersen
Mobil: 0735 – 18 12 28
jim@dentalservice.se
Freddy Winberg
Mobil: 0703 – 20 15 82
freddy@dentalservice.se
Thomas Glansén
Mobil: 0705 – 20 40 16
thomas.g@dentalservice.se
Joachim Johansson
Mobil: 0703 – 20 05 03
joachim@dentalservice.se
Magnus Garton
Mobil: 0703 – 68 87 75
magnus@dentalservice.se
Mikael Larsson
Mobil: 0761 – 40 24 20
mikael.l@dentalservice.se
Anders Bertilsson
Mobil: 0761 – 40 24 21
anders.b@dentalservice.se
Håkan Johansson
Mobil: 0703 – 20 05 78
hakan.j@dentalservice.se
Margareta Holm
Tel: 031 – 81 30 60
margareta.holm@dentalservice.se
Henrik Rydén
Mobil: 0705 – 27 52 55
henrik.ryden@dentalservice.se

Välkommen till vår utställning!

Fylld med produkter från noga utvalda tillverkare, där rätt kvalitet och miljö är viktiga och avgörande faktorer. Var och en av personalen har mångsidig erfarenhet och mycket hög kompetens inom sina respektive ansvarsområden, som de gärna delar med sig av.

Göteborgs Dentalservice

Box 24017, 400 22 Göteborg
Besöksadress: Fridkullagatan 29
Telefon: 031-81 30 60
Fax: 031-81 18 00
goteborg@dentalservice.se