Kontaktpersoner

Servicetelefon: 016-13 14 00


Lars Lindell, Eskilstuna

070-769 77 02
lasse@dentalservice.se

David Svensson

076-830 02 02
david@dentalservice.se

Daniel Sultan

070-324 86 70
daniel@dentalservice.se

Stefan Hjalmarsson
070-769 77 60
stefan.h@dentalservice.se

Andreas Eriksson

070-866 69 20
andreas.e@dentalservice.se

Ray Granberg

070-749 02 68
ray@dentalservice.se

Mikeal Bergström
072-749 37 41
mikael.b@dentalservice.se

Jerker Liss

072-749 37 42
jerker.l@dentalservice.se

Mikael Stenbom

072-749 37 43
mikael.s@dentalservice.se

Välkommen till Svealand!

Vi är en trimmad organisation med mångårig erfarenhet. Bästa service är alltid i fokus och vår ambition är att snabbast möjligt vara till hands när du som kund får problem med utrustningen. Vi servar och reparerar alla på marknaden förekommande dentalutrustningar. Produktsortimentet är handplockat och tillhör de bästa på marknaden, vilket tryggar för rätta nyinvesteringar.

Vi finns till för dig som servicepartner, rådgivare och produktleverantör och vårt mål är att du inte ska ha stillestånd under behandlingstid.

Dentalservice Svealand

Kungsgatan 92 B
632 21 Eskilstuna
Servicetelefon: 016-13 14 00