Kontaktpersoner

Servicetelefon: 08-20 25 40

 

Jonatan Cargelius

Servicetekniker
070-540 06 38
jonatan@dentalservice.se


Jonas Svärdgren

Servicetekniker, Klinikplanering
070-540 06 23
jonas@dentalservice.se


Stefan Telme

Serviceplanering
070-540 03 47
stefan.telme@dentalservice.se

Jens Olsson
Servicetekniker, Röntgen
070-540 15 14
jens@dentalservice.se

Sebastian Sundberg
Service & Valideringstekniker
070-540 06 45
sebastian@dentalservice.se

Andre Striby

Servicetekniker
070-540 02 16
Andre@dentalservice.se
 

Herman Sundström

Reservdelar
08-20 25 40
herman@dentalservice.se

Välkommen till Stockholm

Vi säljer, projekterar och monterar tillsammans med samarbetspartners hela kliniker från inredning till sugsystem (utrustning, röntgen, diskdesinfektor, autoklav, vinkelstycken, snickeri, VVS, mattläggning m.m.).

Vi reparerar och servar även Lab. utrustningar. Står ni i begrepp att göra investeringar i er praktik, tveka inte att ringa oss.

 

 

Dentalservice Stockholm

Lingvägen 198
123 61 Farsta
Servicetelefon: 08-20 25 40